Skok na obsah stránky, Hlavní stránka webu, Hlavní menu

Co vám nabízíme

Veterinární klinika Lazy přináší svým zvířecím pacientům a jejich majitelům prvotřídní zdravotnické služby. Jsme dlouhodobě zavedené zdravotní zařízení s komplexní péčí o malá domácí zvířata.

Poskytované služby

Prevence, diagnostika i odborná léčba jsou na naší klinice vedeny profesionálním týmem veterinárních lékařů a zkušených veterinárních sester. Jsme vybaveni špičkovou technikou, která zaručuje jak účinnou prevenci, tak včasnou diagnostiku a účinnou léčbu všech obvyklých zvířecích onemocnění.

K námi běžně používaným moderním léčebným standardům patří neinvazivní metoda artroskopické chirurgie, jak při vyšetřeních, tak při operacích pohybového ústrojí psů a koček. Nabízíme také detailní, mimořádně rychlé a přesné vyšetření krve a moči zvířecích pacientů v naší laboratoři IDEXX, profesionální roentgenová vyšetření s plnou digitalizací obrazu v systému PEGASUS Konica Minolta a vyšetření zažívacího traktu včetně odběru vzorků tkáně pomocí flexibilního GASTRO-VIDEOENDOSKOPU.

Na veterinární klinice Lazy provádíme operace měkkých i tvrdých tkání, včetně předoperační a pooperační hospitalizace pacientů.

Přímo na naší klinice provádíme v rámci dentálního programu pro malá domácí zvířata odstranění zubního kamene a plombování chrupu zvířat profesionálním přístrojemVetPRO100 a nabízíme také stříhání a kosmetickou úpravu malých domácích zvířat.

 

Ordinační hodiny

  • po - pá 08:00 - 18:00
  • sobota 09:00 - 12:00
  • neděle 16:00 - 18:00
  • svátky ZAVŘENO, pohotovost 724 922 955